Головна / АТО / Благодійний концерт на підтримку бійців АТО «В серці з Україною»

Благодійний концерт на підтримку бійців АТО «В серці з Україною»

Таку назву мав благодійний концерт, який відбувся на підтримку бійців АТО в селах Низи, Ванів та Глухів. Ініціатором проведення у Низах стала завідувач Народного дому Віра Середоха, сценарій свята написала завідувач бібліотекою Марія Шило. 9 листопада в Низівському народному домі було багатолюдно. Ванівський сільський голова Галина Пагула розповіла односільчанам про важку ситуацію в державі, зазначивши, що на сході України йде війна, і ми маємо допомагати українській армії. Жителі Ванова, Низів та Глухова уже не раз збирали кошти, продукти, одяг, які передавали волонтерам для бійців АТО. А нині свою лепту хочуть внести і працівники культури, через що й організували такий благодійний концерт. Добрий почин аматорів художньої самодіяльності підтримав священик грекокатолицької громади отець Віктор Семен. А далі вокальний жіночий ансамбль у складі Ганни Селик, Марії Мухи, Катерини Середохи, Ганни Гнатюк, Віри Середохи, Галини Скалецької, Мирослави Саноцької, Лесі Лесько підготував низку українських патріотичних пісень. Учні школи – Діана Курило, Ольга Палига, Віталія Оринич декламували вірші. Читав свої вірші місцевий поет Володимир Комбель. Священик Віктор Семен разом з церковним хором заспівав пісню «Ой, у лісі на полянці». Під час концерту у благодійну скриньку присутні робили пожертви. Після цього священик УПЦ Київського патріархату отець Юрій Ярмолович відправив панахиду за бійцями, які загинули на Донбасі. На концерті була присутня мама бійця АТО Андрія Прокопенка – пані Катерина, якій віддали зібрані кошти – 2900 гривень – для придбання бензопили, необхідної бійцям на сході. Галина Пагула подякувала усім небайдужим, хто долучився до проведеної акції, адже кожен із нас може врятувати захисникам нашої України життя, пожертвувавши кошти на їх підтримку.

23 листопада благодійний концерт відбувся у Ванові. Благословив парафіян на доброчинну справу настоятель місцевої церкви отець Тарас Звір. Підготували свято завідувач Народного дому с. Ванів Марія Замлинська, завідувач Народного дому с. Глухів Ганна Лех та завідувач бібліотеки Марія Павлюк. Ведучими свята були Ярина Скалецька та Лілія Чабак. А після обіду учасники художньої самодіяльності виступили в Народному домі села Глухів. У благодійних концертах взяли участь представники різних поколінь, які хотіли допомогти в такий спосіб бійцям АТО. Це – Надія Воробійчук, Ірина та Мар’яна Рупи, Юлія Кіщак, Вікторія Вівсяна з Ванова, Тетяна Кондратюк, Вікторія Федишин, Тетяна і Дмитро Якиміви з Глухова. Маргарита Момут прочитала вірш «Молитва за тата», який написала разом з мамою. Проймали до глибини душі патріотичні пісні, які майстерно виконував жіночий ансамбль Низівського народного дому та місцеві аматори художньої самодіяльності. Їх дружно підтримував зал, у багатьох людей на очах були сльози.

З полум’яним словом звернулася до жителів села депутат районної ради Катерина Захаревич, яка зазначила, що нині у всіх на душі тривожно, бо на сході воюють наші сини та чоловіки, які захищають територіальну цілісність України, і закликала підтримати тих, хто, ризикуючи своїм життям, захищає кордони та соборність нашої держави.

– Сьогодні вся Україна намагається підтримати наших вояків, що боронять кордони рідної держави, – сказала наостанку Ванівський сільський голова Галина Пагула. – Не залишилися осторонь благочинної акції й наші аматори художньої самодіяльності, які хочуть допомогти тим, хто виконує свій військовий обов’язок у зоні АТО. Всі ми розуміємо, що у такий складний час не можна залишатися осторонь, коли в країні війна. Адже там не просто військові – це наші родичі, сусіди, однокласники, колеги по роботі. Недарма колись українці казали, що з миру по нитці і бідному сорочка. Завдяки цій акції українські бійці відчуватимуть нашу підтримку.

Наостанку зал заспівав «Многая літа» хлопцям, які захищають державу, домівки, наш сьогоднішній спокій, учасникам художньої самодіяльності та тим, хто прийшов на цей захід. На виручені від благодійного концерту кошти в селі Ванів придбали теплий одяг для дев’ятьох односельчан, які беруть участь в АТО. Куплені речі відвезуть волонтери зі Львова. Аматори художньої самодіяльності с. Глухів віддали гроші на лікування односільчанину – військовослужбовцю Богдану Дорошу, який проходить реабілітацію після поранення в АТО.

Мирослава ОГОРОДНИК,секретар Ванівської сільської ради.

 

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

5 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!