АТО

Чотирилапі охоронці Президента проходять підготовку в Кінологічному центрі у Великих Мостах

Маючи багаторічний досвід роботи, Кінологічний навчальний центр Державної прикордонної служби здійснює підготовку кінологів та службових собак не лише для потреб прикордонного відомства, а й для державних структур та підприємств.

Так, на базі центру проходять навчання співробітники Управління державної охорони України зі своїми підопічними. Чотирилапі охоронці Тор та Джесі виконуватимуть особливе завдання – відповідатимуть за безпеку перших осіб держави. Їх головна задача – виявлення вибухонебезпечних предметів, тож на базі центру вони пройдуть курс підготовки з пошуку зброї та вибухових речовин.

Пошук вибухівки для собак – одна з найскладніших задач, вона вимагає більшої зосередженості та повної взаємодії з кінологом. Чотирилапі мають відчувати небезпеку за кілька метрів і попередити свого напарника. Виявивши небезпечний предмет, собак вчать не брати знахідку в зуби та не рухати лапою, оскільки вона може вибухнути.

Навчання триватиме два місяці, по закінченню якого чотирилапі службовці отримають сертифікати, а їх власники свідоцтва з підготовки кінологів. А поки що Тор та Джесі сумлінно навчаються, аби невдовзі приступити до своєї відповідальної роботи.

Тетяна Рижак – прес-служба Кінологічного центру

Голос Сокальщини на GoogleNews