АТО

Чотирилапий спецназ Кінологічного центру у Великих Мостах успішно склав іспити та готовий захищати кордони

Кінологія – справжнє покликання. Сьогодні службові собаки стали незамінними помічниками в охороні державного кордону, які щоденно, пліч-о-пліч несуть службу з прикордонниками

Без таких спеціалістів не обходиться жоден підрозділ Державної прикордонної служби України. Кінологічний навчальний центр – єдиний в Україні, де готують кінологів та чотирилапих охоронців для служби на кордоні.

Так, понад 180 кінологів та їх підопічних успішно завершили навчання та склали випускні іспити. За період навчання, який тривав пів року, військовослужбовці сумлінно вивчали кінологічні дисципліни та дресирували своїх чотирилапих помічників, а ще вони стали єдиною командою та справжніми друзями.

Під час здачі іспитів випускники продемонстрували відмінну взаємодію кінологічної команди, а чотирилапі «детективи» вміло демонстрували слухняність, шукали зброю, наркотики та затримували правопорушників. За результатами успішної здачі іспитів усі випускники отримали свідоцтва з підготовки кінологів державного зразка. Тож охорона державних рубежів тепер в надійних лапах хвостатих охоронців.

Ніхто не зможе замінити кінолога зі службовою собакою на кордоні, адже вони потужна зброя в боротьбі зі злочинністю.

Прес-служба Кінологічного навчального центру

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.