АТО

Відбулася зустріч учасників АТО із представниками влади Сокальщини

У п’ятницю, 10 травня, в сесійній залі Сокальської районної ради пройшла зустріч учасників АТО із представниками влади Сокальщини, а також керівниками різних державних структур.

На заході були озвучені питання, що стосувалися різних сфер взаємодії бійців, що повернулися зі Сходу України з органами місцевого самоврядування, установами та організаціями. Зокрема, завідувач сектору медичної реабілітації та надання соціальних послуг Сокальського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області Валентин Лаврів розповів про можливість отримання путівок на оздоровлення учасниками АТО, які зараз працюють.

Начальник управління соціального захисту населення Сокальської райдержадміністрації Володимир Огінський  розповів про пільги, які надаються державою для учасників АТО, а також яку допомогу колишні військові можуть отримати за рахунок районного та обласного бюджетів.

Одним з основних було питання про землю і голова Сокальської РДА Андрій Дяченко пообіцяв, що влада району буде більш тісно співпрацювати з місцевими радами по земельних питаннях.

Заступник головного лікаря Сокальської центральної районної лікарні Сергій Касян розповів, що на сесії Сокальської районної ради була прийнята програма «Медичного забезпечення демобілізованих учасників АТО та членів сімей загиблих військовослужбовців під час АТО на сході України, а також поранених в ході Революції Гідності». В її рамках у 2019 році з районного бюджету було виділено 400 тис.грн. Ці кошти скеровуються на придбання медикаментів військовим, на їх харчування та зубопротезування.

Заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко також повідомив, що Сокальська районна рада виділила 3 млн 700 тис.грн на програму «Компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян в автомобільному транспорті у Сокальському районі на 2019 рік». Це забезпечує безкоштовний проїзд для учасників АТО в межах Сокальського району. Василь Бойко також додав, що по всіх питаннях, які потребують допомоги учасники АТО можуть особисто звертатись до голови Сокальської районної ради, заступника голови райради та голови СРДА.

На завершення зустрічі керівництво Сокальського району відзначило, що кожне питання, порушене індивідуально атовцями не залишиться без реагування.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.