АТО

«Штаб оборони Львівщини» не належить до Збройних сил України як офіційний штаб оборони

103-тя окрема бригада Сил територіальної оборони Збройних сил України інформує, що організація «Штаб оборони Львівщини» є громадською ініціативою ГО «Національний Корпус», і не належить ні до Збройних сил України як офіційний штаб оборони, ні до органів місцевого самоврядування.

«Оскільки на Львівщині територіальна оборона перебуває на стадії формування, виникають та діють різні громадські ініціативи, які допомагають цивільному населенню навчатися самозахисту, тактиці, тактичній медицині тощо, що безперечно допомагає нам всім працювати спільно над тим, аби всі були готовими до будь-яких сценаріїв.

Конкретно, хочемо прокомунікувати, що така організація як «Штаб оборони Львівщини» є громадською ініціативою ГО «Національний Корпус» не належить ані до Збройних сил України як офіційний штаб оборони, ані до органів місцевого самоврядування.

Відповідно до Закону України «Про основи національного спротиву», штаб визначається тільки один (у випадку введення воєнного стану) – зони територіальної оборони, який очолює голова обласної державної адміністрації, а начальником штабу – першим заступником керівника зони територіальної оборони, є командир бригади територіальної оборони. У випадку Львівщини, це командир 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних сил України підполковник Валерій Курко.

Наполегливо просимо представників ЗМІ та всіх, хто нас читає, уважніше ставитися до висвітлення інформації та правильного її зазначення, оскільки це деколи вводить в оману цивільне населення. Сподіваємось на розуміння та закликаємо всі громадські організації, які займаються навчаннями цивільного населення у Львівській області, об’єднувати зусилля із 103-ю окремою бригадою Сил ТрО ЗСУ, оскільки ціль в нас одна – навчити захищати свій дім», – йдеться у зверненні.598364831

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.