АТО

Добрі справи руками дітей

Улюбленими святами дітей і дорослих є свято Миколая, Різдво Христове. Всі чекають подарунків, якогось дива. Особливо 2015 року! Дива чекають усі: миру в Україні і повернення військових додому живими й здоровими.

Як приємно, що учні нашої школи просили у Миколая здоров'я та подарунків не тільки для себе і своєї родини, а й для воїнів АТО. 

Коли нам запропонували (волонтер Ігор Кукла) долучитися до акції "Напиши листа воїну" і допомгти зібрати продукти харчування для військових, наші діти одразу ж відгукнулися.

Спершу почали збір продуктів (сушки, горіхів, меду, варення, капусти, сала, печива, цукерків тощо) та теплих речей учні 4-их класів за допомогою класних керівників Наталії Булки та Софії Чайковської.

Потім до акції долучилися й учні інших класів разом із своїми класними керівниками. З яким захопленням та любов'ю діти писали листи і малювали малюнки нашим солдатам! А дівчата 7-х класів подарували теплі шарфи, які в'язали на уроках трудового навчання із вчителем Ольгою Левицькою. 
Старанно, з трепетом та любов'ю старшокласники пакували коробки, вкладали у пакунки образочки, обереги. На кожній коробці малювали сердечка, державну символіку, робили надписи: "Слава Україні!", "Героям слава!", "Ви  герої!"

На малюнках діти писали свої телефони. І як приємно були здивовані згодом, коли, отримавши подарунки, до дітей телефонували солдати і дякували за підтримку і любов. 

Це не перша акція, у якій беруть участь наші учні. Розпочалося це 1 вересня 2014 року, коли актив школи разом з вчителями та батьками підтримали акцію "Перше вересня без квітів". Зібрані кошти лідери учнівського самоврядування передали на лікування нашого випускника, тяжко пораненого в зоні АТО, Романа Пірка. 

Потім були благодійні ярмарки, акції пластунів школи "Допоможи воїну АТО", зібрані кошти з яких теж передали на лікування пораненого. 

А для дітей з обмеженими можливостями та дітейпереселенців зі Сходу учні школи зібрали м'які іграшки. Пластуни, підготувавши Свято Миколая, дарували їм ці іграшки, свою любов, щирість і святковий настрій. 

Думаю, що на цьому добрі справи наших учнів не закінчаться, бо "справжнє милосердя  це бажання приносити користь іншим людям, не думаючи про винагороду". 

Галина МИГАСЮК, заступник директора Сокальського НВК "ЗШ І  ІІІ ст. №2  ліцей".

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.