АТО

Дрогобиччина зустріла полеглого захисника України Ярослава Баб’яка

18 червня Дрогобицька громада зустріла мужнього воїна та патріота – мешканця села Бистриця Ярослава Баб’яка, який віддав своє життя за волю України.

Народився захисник 13 травня 1968 року. Навчався воїн у ЗОШ №16 міста Дрогобича, згодом в професійно-технічному училищі №15, де здобув фах зварювальника.

Проходив військову службу у Східній Німеччині – в НДР.

Згодом, Ярослав Баб’як працював на Дрогобицькому заводі автомобільних кранів.

Із початком повномасштабного вторгнення 2 березня 2022 року був мобілізований у лави ЗСУ. Служив у 24-тій окремій механізованій бригаді імені короля Данила. Боронив кордони нашої держави у районі Донецької області.

Був стрільцем ІІІ стрілецького відділення І стрілецького взводу І стрілецької роти І стрілецького батальйону військової частини А-0998.

На жаль, 15 червня внаслідок артилерійського обстрілу окупантом під час переміщення між позиціями в районі Часів Яр, Донецької області захисник загинув.

18 червня траурний конвой з тілом полеглого Героя привезли до рідної громади. Зустріч відбулась на перехресті Героїв, де зібрались рідні, близькі, бойові побратими та керівництво Дрогобицької громади. Під супроводом священнослужителів тут провели спільну молитву та вклонились подвигу Героя, який віддав за рідну країну найдорожче, що мав – власне життя.

З перехрестя конвой з тілом захисника попрямував до Бистриці, до рідного дому полеглого, де о 19.00 год. проведуть чин парастасу.

Чин похорону буде проведено 19 червня о 11.00 год. в Пантеоні пам’яті воїнів, що загинули на війні з московією Собору Архистратига Михаїла. Поховають Героя на кладовищі у селі Бистриця.

Вічна пам’ять Герою!

Голос Сокальщини на GoogleNews