АТО

Дрогобицька громада попрощалася з загиблим воїном Ігорем Предеусом

30 листопада Дрогобицька громада зустріла траурний конвой з тілом полеглого Героя Ігоря Предеуса, який захищав Україну з 2014 року та загинув смертю хоробрих – від рук московських катів.

Ігор Предеус є уродженцем Запорізької області. З 2014 року він захищав територіальну цілісність України в зоні АТО. З 2017 року проживав у Дрогобичі.

Як тільки розпочалось повномасштабне вторгнення, Ігор одразу ж долучився до лав захисників України. Виконував складні завдання в гарячих точках фронту, знищуючи ворогів та захищаючи Україну.

На жаль, 29 серпня 2022 року зв’язок з воїном обірвався, після чого були тривалі пошуки та з’ясування інформації. Повернути захисника вдалось нескоро, – закатовані останки Героя повернули під час обміну тілами загиблих захисників «Азовсталі». Після цього були тривалі ДНК-експертизи і лиш тепер батьки загиблого зможуть нарешті поховати сина, аби його душа знайшла вічний спокій.

Сьогодні, 30 листопада, траурний конвой з тілом загиблого захисника України прибув до Дрогобича. Його зустріли традиційно на Перехресті Героїв, після чого на центральній площі Ринок відбулось загальноміське прощання.

Рідні, близькі, бойові побратими та керівництво Дрогобицької громади навколішки зустріли полеглого Героя. Під супроводом священнослужителів відбулась спільна молитва, після чого під звуки військового оркестру траурну процесію провели до Катедрального Собору Пресвятої Трійці, де відбувся чин похорону.

Поховали загиблого на Алеї слави. У захисника залишились мама, батько, брат та син з донькою.

Вічна пам’ять Герою!

Голос Сокальщини на GoogleNews