Головна / АТО / Чи не усі українці підтримують захисників Вітчизни

Чи не усі українці підтримують захисників Вітчизни

Поки триває неоголошена війна на сході нашої держави, чи не усі українці підтримують захисників Вітчизни, хто як може. Сокальчани теж від початку антитерористичної операції допомагають своїм землякам. Активісти-волонтери громадської організації "Народне слово" традиційно збирають необхідні речі і продукти для бійців і доставляють їх на східні рубежі.

Ось і нещодавно черговий вантаж від сокальчан відвезли у зону АТО. Завдяки небайдужим громадянам, підприємцям вдалось надати чималу допомогу для наших земляків. Приватний підприємець Ростислав Фігурко заспонсорував повний бак бензину в автомобіль, який відвозив допомогу, – на суму 1500 грн. ДП "Датський текстиль" закупило продуктів харчування для воїнів на 16800 гривень. Приватний підприємець Микола Пивнюк дав морозильну камеру і продукти, підприємці Ігор Плечінь (кафе-бар "Володар") та Олександр Сорочинський (кафе-бар "Вулик") офірували по 500 грн, Василь Журавінський – 1000 грн, Оксана Матіюк (кафе-бар "Багіра") закупила продукти і віддала бійцям телевізор, ТзОВ "Євро-комерс" (Оксана Мисак) передало м'ясо і сало, приватний підприємець Андрій Охрим – пральну машину і пральні порошки, інші засоби гігієни. Олександр Барвінко передав для бійців 800 пар шкарпеток на суму 1800 грн., цегельний завод закупив 50 літрів дизпалива, Юрій Когут дав ящик кави і продукти харчування, а власник мережі крамниць "Сокальські ковбаси" – 1000 грн.

Мешканці села Ромош напекли для військовослужбовців печива, хліба, а також зібрали продукти, картоплю. Тарас Кусень приніс воду, закрутки, продукти харчування. 

На щасливу дорогу волонтерів благословив о. Андрій Дутчак. Волонтери відвезли всю допомогу на східні кордони України, військові були розчулені увагою і підтримкою сокальчан і дякували за те, що підтримують.

Василь МАЗУРАК, волонтер.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

five × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!