АТО

Громадські ветеранські організації Сокальщини і Червонограда збирають кошти на безпілотник

За спільної ініціативи ГО «Автомайдан-Червоноград», ГО Спілка ветеранів АТО Червонограда “Воля”, Сокальської ГО Спілка воїнів-учасників антитерористичної операції Сокальського району та міста Червоноград, ГО Ветеранів АТО м.Соснівки планується низка заходів зі збору коштів на купівлю безпілотника для 24 окремої механізованої бригади, бійці якої зараз беруть участь у військовій операції на Сході України. Вартість дронів сягає 200 тисяч гривень.

“Самостійно таких коштів зібрати не зможемо. До того ж, лишаються постійні потреби військових у транспорті, будівельних та інших ресурсних матеріалах, що теж потребує значних фінансів. – Допомога нашим побратимам, які боронять Україну від підступного ворога, – необхідна справа”, – каже активіст ГО “Воля” Юрій Дешиця, – “Ветерани АТО спільним рішенням ініціюють збір коштів на безпілотник для 24 бригади. Сподіваємось на підтримку громади Червонограда, місцевої влади та громадських активістів міста”.

Про підтримку ініціативи АТОвців Червоноградською міською радою заявила заступник міського голови Наталія Турко.

Голова ГО “Автомайдан-Червоноград” Ігор Предко розповів, що нещодавно організація придбала власний автомобіль для поїздок до воїнів на Схід: “Раніше нам доводилося просити транспорт на кожну поїздку, – каже Ігор Предко. – Різне траплялося в дорозі, а на “нульовці” неодноразово потрапляли під обстріли. З Божою допомогою обійшлося без втрат. В одній з минулих поїздок попали в таку яму на дорозі, що вибухнула подушка безпеки – про якість дорожнього покриття в тій зоні годі і казати. Стан автомобіля після поїздки завжди аварійний, а це додаткові витрати і незручності. Тепер маємо своє авто!”

ДП “Датський текстиль” та директор заводу ЗБВ Андрій Дільний надали суттєву фінансову допомогу ГО “Автомайдан-Червоноград” на купівлю автомобіля Merсedes Sprinter для поїздок у зону ООС, які активісти організації здійснюють регулярно з 2014 року.

Сокаль FM

Голос Сокальщини на GoogleNews