АТО

Кінологічний навчальний центр у Великих Мостах відкрив свої двері школярам

14 грудня в рамках військово-патріотичного виховання молоді за сприяння громадської організації “Вільна Галичина” Кінологічний навчальний центр відвідали 50 учнів СЗШ № 65 міста Львів. Дітей радо зустріли на території навчального закладу.

Прикордонники продемонстрували сучасні зразки озброєння та техніки, які використовують в охороні державного кордону та на Сході країни, розповіли про технічні можливості та заходи безпеки при поводженні зі зброєю.

Школярі відвідали музей навчального закладу, в якому знаходиться чимало цікавих експонатів. Фотографії, медалі, зразки зброї часів Другої світової війни а також предмети та елементи озброєння, привезені військовослужбовцями із зони проведення АТО з великим зацікавленням розглядали та фотографували діти. Та найбільше усіх вразив показовий виступ кінологів із службовими собаками.

Учні на власні очі побачити, як кінологи тренують службових собак. Після виступу запрошені охоче фотографувалися з чотирилапими прикордонниками та цікавилися особливостями дресирування собак. На завершення школярів запросили до їдальні навчального центру де їх пригостили смачним гарячим чаєм та булочками з власної пекарні.

Двері Кінологічного навчального центру завжди відкриті для школярів, оскільки такі заходи сприяють патріотичному вихованню та допомагають молоді у виборі майбутньої професії.

 

школярі побували в кінологічному центрі у Великих Мостах

 

 

Начальник прес-служби Кінологічного навчального центру Тетяна Рижак

 

Голос Сокальщини на GoogleNews