АТО

Колектив Національної академії сухопутних військ обурило образливі висловлювання волонтера

Колектив Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного обурили висловлювання, викладені в мережі Фейсбук автором Роман Доник на адресу офіцера академії – старшого викладача кафедри вогневої підготовки. Більше того, висловлювання викладено в образливій, нецензурній лайці країни-агресора.

У своїх дописах автор йде ще далі, звинувачуючи науково-педагогічний колектив академії у непрофесіоналізмі, боягузтві, відсутності бажання проводити реформи у військовій освіті, зокрема в підготовці офіцерів, знову застосовуючи нецензурну лайку.

Таку позицію вважаємо не гідною громадянина, патріота, волонтера, особливо в умовах війни!

Адже переважна більшість викладачів та інструкторів академії виконувала бойові завдання у складі бойових бригад впродовж всього періоду війни. Кращі офіцери з бойовим досвідом навчають курсантів і слухачів академії. Викладачі академії постійно і планово перебувають в ООС. Твердження про те, що «Больше их на войну и танком не затащишь» дійсності не відповідає і є вкрай образливим для патріотичної позиції офіцерів академії.

Оціночне судження щодо нібито непрофесійності та неготовності випускників академії взагалі не витримує критики. Факти свідчать протилежне.

Серед наших вихованців 347 кавалерів державних нагород, дев’ять з них – Герої України, один випускник має 4 державні нагороди, четверо – 3 державні нагороди, 34 – дві.

З числа випускників лише одного факультету минулорічного, 2018 року, випуску сьогодні 20 випускників вже призначені на посади командирів рот, 1 – на посаду заступника начальника штабу батальйону, 1 – начальника розвідки батальйону. З цього ж випуску цього ж факультету 14 офіцерів вже відзначені державними та відомчими нагородами.

Ці цифри – найпромовистіше свідчення рівня підготовки наших курсантів та їх професійності як командирів на полі бою.

Звинувачення у застарілості навчальних програм є необґрунтованим, оскільки вони щорічно уточнюються під керівництвом Командування Сухопутних військ та Генерального штабу Збройних Сил України з врахуванням актуального досвіду, набутого бойовими підрозділами.

Відтак, образливі висловлювання на адресу офіцерів академії вважаємо неприпустимими, припущення щодо непрофесіоналізму та низької якості підготовки випускників такими, що дійсності не відповідають і принижують честь і гідність як офіцерів академії, так і вищого військового навчального закладу в цілому.

У зв’язку з цим академія залишає за собою право захищати честь, гідність та ділову репутацію у визначений законодавством спосіб.

“Не дозволю ображати, принижувати честь і гідність колективу академії і кожного її офіцера! Критикувати та пропонувати – ми завжди відкриті до діалогу.  Але ніхто і нікому не дає права паплюжити репутацію величезного колективу, який неодноразово доводив вірність своїм принципам: Україна, Честь, Відвага!”, – повідомив Павло Ткачук, начальник Академії

Подаємо публікацію поста Романа Доніка – за посиланням :

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty + four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.