АТО

Лави Державної прикордонної служби поповнили перші військовослужбовці строкової служби

Лави Державної прикордонної служби поповнили перші військовослужбовці строкової служби призову “Весна – 2019”.

Так, сьогодні, новобранці із Кіровоградської та Черкаської області прибули до Кінологічного навчального центру. По прибуттю юнаки пройшли медкомісію, відвідали лазню та отримали повний комплект речового майна. А далі, одягнувши камуфляж та ставши у стрій, їх ознайомили з особливостями проходження військової служби.

Для цих хлопців – це перше шикування у однострої. Саме тут їх навчатимуть ходити строєм. Тут вони вперше заступатимуть у наряди.

Для майбутніх охоронців кордону було розроблено програму підготовки, за якою їх навчатимуть тактики прикордонної служби, військової та фізичної підготовки, особистої безпеки та багатьом іншим дисциплінам, необхідним для формування первинних навичок для подальшої служби на кордоні. Крім того, зі строковиками будуть проведені психологічні тести.

По завершенню підготовки новоспечені прикордонники будуть направленні в підрозділи охорони державного кордону для подальшого проходження служби, де з честю і гідністю виконуватимуть завдання з охорони державних рубежів. Керівництво та персонал центру побажали молодому поповненню скоріше опанувати військову науку і приступити до виконання службово-бойових завдань.

Нагадаємо, що Держприкордонслужба приймає у лави прикордонників 4 тисячі строковиків призову «Весна – 2019», з яких 1470 військовослужбовців строкової служби будуть проходити підготовку саме у Кінологічному навчальному центрі.

Тетяна Рижак, прес-служба Кінологічного центру

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.