Головна / АТО / Львівщину відвідала група іноземних стратегічних радників високого рівня

Львівщину відвідала група іноземних стратегічних радників високого рівня

До Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ прибула група стратегічних радників високого рівня Комітету реформ Міністерства оборони України та Збройних сил України. Про це повідомили у прес-службі Львівської обласної ради.

Основною метою візиту іноземних гостей на Львівщину є надання пропозицій керівництву Міністерству оборони України та Збройних сил України з прийняття рішень щодо впровадження принципових проектів оборонної реформи в Україні.

До складу групи стратегічних радників увійшли стратегічний радник від США генерал (у відставці) Джон Абізейд, стратегічний радник від Литовської Республіки генерал-майор (у відставці) Йонас Андрішкевічус, стратегічний радник від ФРН генерал-лейтенант (у відставці) Волькер Гальбауер та стратегічний радник від Республіки Польща генерал-лейтенант Богуслав Самол. Також до МЦМБ завітали й представники дипломатичних установ та іноземні радники.

На початку своєї роботи група іноземних радників ознайомилася із завданнями та структурою Міжнародного центру миротворчості та безпеки й довідалися про роль JMTG-U в системі бойової підготовки ЗС України, а також про завдання, структуру, перспективи подальшого розвитку Навчального центру підготовки підрозділів МЦМБ.

Згодом іноземні гості завітали до нещодавно відкритого Центру імітаційного моделювання, де вони мали можливість побачити за роботою багатонаціональних штабів, які діють у рамках цьогорічних міжнародних багатонаціональних навчань «Репід Трайдент — 2017», а також оцінити заняття групи українських військовослужбовців на сучасних комп’ютерних тренажерах.

Згодом стратегічні радники високого рівня відвідали одну з багатьох навчальних точок полігону — урочище Бідун. Тут вони спостерігали за ходом проведення навчань одного з підрозділів 95-ої окремої десантно-штурмової бригади. Під керівництвом іноземних інструкторів наші воїни відпрацьовували перехід батальйону до оборони та ведення оборонного бою.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

18 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!