Головна / АТО / Литовські прикордонники відвідали кінологічний центр у Великих Мостах

Литовські прикордонники відвідали кінологічний центр у Великих Мостах

6 травня з робочим візитом до Кінологічного навчального центру завітали представники прикордонного відомства Республіки Литва.

Іноземним колегам навчальний заклад презентував начальник Кінологічного навчального центру полковник Андрій Квартирук. У ході візиту литовські прикордонники мали змогу ознайомитися з діяльністю та інфраструктурою навчального центру.

Начальник центру відмітив, що Кінологічний навчальний центр Держприкордонслужби є ліцензованим навчальним закладом, на базі якого забезпечується підготовка, перепідготовка та підвищення професійної кваліфікації військовослужбовців відомства.

У ході візиту делегація також ознайомилася з підготовкою кінологів та службових собак. Інспектори-кінологи продемонстрували породи собак, які використовуються в охороні державного кордону, основні навички дресирування, затримання та конвоювання правопорушників, пошуку наркотичних і вибухових речовин.

Крім того, гостям з Литви продемонстрували озброєння та техніку, яку прикордонники використовують для захисту державного кордону, в тому числі і в районі проведення операції Об’єднаних сил. В свою чергу литовські колеги дали високу оцінку діяльності Кінологічного навчального центру.

Сторони відмітили позитивний досвід міжнародного співробітництва, зокрема у кінологічному спрямуванні, яке дає можливість здійснювати постійний обмін досвідом з підготовки інспекторів-кінологів між прикордонними відомствами обох країн.

Тетяна Рижак- прес-служба Кінологічного центру

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

six + five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!