АТО

Мама загиблого на війні Артемія Димида: Тримаймо стрій – у нас ще роботи на 3 століття. Женімо цю гидоту з України!

На війні від рук російських окупантів сьогодні вранці, 18 червня, загинув військовий 27-річний Артемій Димид. Про це на своїй сторінці повідомила мати бійця іконописиця Іванка Крип’якевич-Димид.

«18 червня, зранку… Накрило мінометним вогнем коло Донецька», – написала Іванка Крип’якевич-Димид.

27-річний Артемій Димид є сином священника, капелана Майдану Михайла Димида та іконописиці Іванки Крип’якевич-Димид.

Артем був завзятим пластуном, учасником Революції Гідності та російсько-української війни. Зокрема, був учасником бойових дій у складі батальйону спецпідрозділу «Гарпун» та полку «Азов». Правнук відомого українського історика Івана Крип’якевича.

Цей другий обряд прощання, заупокійного богослужіння називають відспівуванням. Послухайте, як виспівала останню колискову синові його Мати. Загибель дитини — страшна і жорстока для батьків і близьких. Послухайте, як співає дорога Іванка Димид, це пісня любові — коли любові більше, ніж страху і горя, ми можемо продовжувати повноцінно жити. Дякую, люба Іванко, золоте серце! За сина героя і за твою велику любов, яка перемагає жах смерті – повідомила Maryna Snizhna

Колисочка кленовая скрипуча, скрипуча
Дитиночка малесенька плакуча плакуча
Ой лелюляй, дитинонько моя
Ой лелюляй, дитинонько моя
А я ж тую колисоньку буду колисати
Дитиночку малесеньку буду присипляти
Ой лелюляй, дитинонько моя
Ой лелюляй, дитинонько моя

Потім мама Артемія повідомила наступне:

Так от, хочу внести ясність і втерти сльози скорботним. Наш Син при справах Отця Небесного. При Великому Ділі серед Великих і Світлих.

У кожному інтерв’ю, яке Ви бачили, Він свідчить про Світло і про Служіння ближньому. Я не знаю деталей, але впевнена: Він прикрив собою Друзів. “Ти відповідальний за того, кого приручив” – я знаю багато сімей, які сповідують це гасло Екзюпері.

Тому знайте: Він не спить. Він зачислений до Сонму Невсипущих Воїнів. І всі вони з чистого золота найвищої проби, тому що ніщо скверне не може туди увійти…

“На світі багато брудного й заразного, але ті ЩО ХОЧУТЬ лишаються ЧИСТИМИ..

Тому, як каже Юнона Лотоцька – тримаймо стрій! У нас ще роботи на 3 століття, мінімум. Женімо цю гидоту з України! Воля або смерть! ХРИСТОС ВОСКРЕС !!!

750797284
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.