АТО

На базі Кінологічного навчального центру у Великих-Мостах було проведено підготовку високоточних стрільців

МАРКСМЕНИ: ПІДГОТОВКА ВИСОКОТОЧНИХ СТРІЛЬЦІВ

Минулого тижня на базі Кінологічного навчального центру було проведено підготовку високоточних стрільців – марксменів. Нині такі є у всіх арміях провідних країн світу. Це супербійці, здатні ліквідовувати цілі на коротких та середніх дистанціях, недоступних звичайному стрільцеві.

Учасниками зборів стали мультиплікатори та позаштатні інструктори прикордонної комендатури швидкого реагування «ШКВАЛ» з снайпінгу, тактичної підготовки і тактичної медицини та бійці загону оперативного реагування Д.О.З.О.Р. Це найбільш підготовлені військовослужбовці, які швидко і влучно стріляють, уміють досконало працювати зі зброєю.

Протягом тижня на польовій навчальній базі центру 15 волонтерів-інструкторів від “Центру підготовки влучних стрільців SEF MARKSMAN” проводили з бійцями курс “Розвідник-скаут”.

Такі навчання проводяться з прикордонниками з 2016 року.

Третій рік поспіль під керівництвом директора “Центру підготовки влучних стрільців» спецпризначенців навчають тонкощів високоточної стрільби, організації патрулювання на різних ділянках місцевості, поводженню з болтовими рушницями і снайперськими комплексами, маскуванню зброї та екіпіровки, організації спостереження, мобільних блокпостів та надання медичної допомоги при різних видах поранень.

Таня Рижак, прес-служба Кінологічного навчального центру585627480

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.