АТО

На базі Кінологічного навчального центру у Великих Мостах кінологи провели навчально-тренувальний збір

ГОЛОВНІ КІНОЛОГИ УКРАЇНИ ПРОВЕЛИ СЕМІНАР З ПРОТИДІЇ ТЕРОРИЗМУ

В період з 14-16 травня на базі Кінологічного навчального центру кінологи усіх силових структур України провели навчально-тренувальний збір під координацією Штабу Антитерористичного центру при Службі безпеки України.

Учасники семінару – керівники та представники кінологічних служб Держприкордонслужби, Національної поліції України, Національної гвардії України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Служби безпеки України, ГУР Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України.

Головною метою заходу було обговорення питання щодо підвищення ефективності взаємодії кінологічних служб силових відомств України з в рамках протидії терористичним загрозам. Силовики-кінологи протягом трьох днів обмінювалися досвідом з питань організації підготовки інспекторів-кінологів зі службовими собаками та особливостей їх використання в боротьбі з тероризмом.

На практиці продемонстрували роботу своїх службових собак на навчальних місцях, спільно відпрацювали деякі елементи рятувально-пошукових дій та продемонстрували дії штурмових собак під час затримання умовного злочинця.

По завершенню міжвідомчої наради головні кінологи зазначили, що проведення таких навчань сприяє об’єднанню зусиль у боротьбі з тероризмом, оскільки кінологічна складова є ефективним інструментом в стратегії боротьби з терористичними явищами.

Прес-служба Кінологічного навчального центру Тетяна Рижак

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.