АТО

На фасаді Матівської школи встановили меморіальну дошку загиблому Герою Родю Андрію

Напередодні, 30 листопада, у Матівській загальноосвітній школі І-ІІ ст. відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки загиблому Захиснику України Родю Андрію Ігоровичу, жителю села Бодячів.

Родь Андрій був учнем цієї школи. Загинув 2 серпня 2023 року у важкому бою за Україну у Харківській області.

На церемонії відкриття меморіальної дошки були присутні батько, наречена, рідні, друзі, педагоги та учні, жителі села, а також представники центральних, районних та місцевих органів влади.

Схиливши голови в хвилині мовчання, віддали данину шани світлій пам’яті Андрія та всіх Воїнів, загиблих у боротьбі за свободу, територіальну цілісність та єдність України.

Герою Андрію назавжди 33…

Андрій — справжній патріот, добровольцем пішов захищати Україну в 2014 році, був учасником АТО. Ніс службу в 14 окремій механізованій бригаді ім.Романа Великого (військова частина А1008).

Пережив Іловайський котел, звідти потрапив у полон, згодом отримав поранення, по стану здоров’я був демобілізований і повернувся до мирного життя.

Родь Андрій
Родь Андрій

В перший день повномасштабного вторгнення, 24 лютого 2022 року, зібрав наплічник і добровольцем поїхав відразу у військову частину, а звідти разом із побратимами пішов обороняти Україну. Ніс службу в «гарячих» точках, брав участь у важких боях.

Вічна та світла памʼять Воїну!

Голос Сокальщини на GoogleNews