АТО

На Львівщині провели зустріч із родинами 80-ї окремої десантно-штурмової бригади

Присутні родини Захисників отримали індивідуальну консультацію та роз’яснення з особистих питань.

Під час зустрічі у Західному регіональному центрі Координаційного Штабу з питань поводження з військовополоненими на запитання родичів відповіли представники Координаційного штабу, військової частини, Національної поліції України та Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

У межах зустрічі порушили питання комунікації між родинами та військовими частинами. За словами представника частини, витяг з наказу командира частини, що стосується розслідування зникнення військовослужбовця, направляється до територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП). Співробітники ТЦК та СП повідомляють родичам зниклого безвісти Оборонця відповідну інформацію.

Представник Штабу наголосив, що лише частина наших полонених підтверджена російською стороною, але Україна працює над тим, щоб повернути всіх: як тих, хто вважається зниклим безвісти, так і тих, кого рф не підтвердила. У рамках зустрічі також обговорили співпрацю з міжнародними організаціями, зокрема, з Міжнародним комітетом Червоного Хреста, вдосконалення процесу комунікації слідчих Національної поліції з родинами Захисників та Захисниць.

По закінченню зустрічі усі родини Захисників отримали індивідуальну консультацію та роз’яснення з особистих питань.

Голос Сокальщини на GoogleNews