Головна / АТО / На Сокальщині відбулася нарада керівництва району з головами міських, сільських та селищних рад

На Сокальщині відбулася нарада керівництва району з головами міських, сільських та селищних рад

8 квітня в Сокальській районній державній адміністрації відбулася нарада керівництва району з головами міських, сільських та селищних рад. Під час зустрічі начальник Кінологічного навчального центру Державної прикордонної служби України полковник Валерій Мошора запропонував до світлого свята Воскресіння Христового зібрати великодні подарунки для військовослужбовців, які виконують завдання в зоні АТО та проходять підготовку в навчальному центрі. 

Таку ініціативу підтримали керівники органів місцевого самоврядування, церковні громади та мешканці району. Завдяки їх зусиллям 9 та 10 квітня було зібрано велику кількість пасок, писанок та крашанок, копченостей та солодощів. А за сприянням голови Сокальської райдержадміністрації Олега Кожушка та голови Сокальської районної ради Ігоря Дацюка ста літрами пального заправлено волонтерський мікроавтобус, який і привіз святкові страви в місця дислокації військовослужбовців в Донецькій області.

Завдяки злагодженій роботі великодні подарунки були своєчасно доставлені в селище Зоря Володарського району до бійців оперативно-бойової прикордонної комендатури “Великі Мости-2” та в смт. Сартана Маріупольської міської ради до бійців оперативно-бойової прикордонної комендатури “Великі Мости-3”. Тож 12 квітня, в день Воскресіння Христового, святковий стіл у цих підрозділах був максимально наближеним до домашнього.

Пасками, крашанками та солодощами, зібраними на Сокальщині, прикордонники також поділилися з вихованцями місцевого сиротинця та дитячого садочка.

Також військовослужбовцям в зону АТО передали малюнки від учнів Сокальського району. Їх бійці розвісили в місцях свого проживання та несення служби прикордонними нарядами. А подарований бінокль волонтери особисто передали командиру оперативно-бойової прикордонної комендатури “Великі Мости-2” підполковнику Андрію Гаєвському.

Завдяки наполегливості та щедрості мешканців Сокальщини, святковий великодній сніданок чекав і на бійців оперативно-бойової прикордонної комендатури “Великі Мости-1” та військовослужбовців відділу підготовки та перепідготовки інструкторів Кінологічного навчального центру.

Але Великодні свята це не лише “паска та ковбаска”. Вже традиційно духовну підтримку воїнам-прикордонникам надають священики з міста Великі Мости  отці Володимир Юськів, Дмитро Улицький та Роман Возняк. Крім того, цьогоріч на Паску, безпосередньо в зону АТО приїжджали монахи Чину святого Василія Великого. Тож ніхто не був обділений увагою.

Від себе особисто, від усього колективу навчального центру висловлюю щирі слова вдячності керівництву місцевих органів влади, церковним громадам, волонтерам та всім мешканцям Сокальщини. Ваша чуйність та допомога дозволяють військовослужбовцям з повною віддачею виконувати поставлені перед ними завдання і засвідчують, що армія та народ  єдині! І разом ми переможемо!

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

5 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!