АТО

На війні з рашистськими окупантами загинули двоє шахтарів з Червонограда

У боротьбі з російським агресором загинув мобілізований на захист України колишній гірник очисного забою шахти «Відродження» Ігор Боднар та гірник підземний шахти «Лісова» Василь Лупій

Сумну звістку повідомили у ДП “Львіввугілля”

Ігор Романович Боднар народився 28 серпня 1990 року. З 2010 року по 2021 рік працював на шахті «Відродження» ДП «Львіввугілля». Проживав у місті Червоноград, Львівської області. Учасник бойових дій. З початком війни долучився до лав Збройних Сил України. За загиблим у скорботі батьки, сестра та друзі.

Василь Степанович Лупій народився 10 липня 1981 року. Багато років пропрацював у вугільній промисловості Львівщини. Мобілізований з шахти «Лісова» ДП «Львіввугілля». Проживав у м. Червоноград, Львівської обл. Учасник бойових дій. З початком війни був мобілізований до лав Збройних Сил України. У загиблого залишилися два сини, у скорботі рідні та близькі.

Адміністрація ДП «Львіввугілля», Львівська територіальна організація Профспілки працівників вугільної промисловості України, Регіональне об’єднання Незалежної профспілки гірників України м.Червонограда, трудовий колектив та профспілкові організації шахти «Відродження», уся шахтарська спільнота Прибужжя глибоко сумують з приводу смерті воїнів, що багато років віддав роботі на вугільному підприємстві.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати! Схиляємо голови у молитві за упокій його душі.

Вічна пам‘ять Герою – захиснику України!

Голос Сокальщини на GoogleNews