АТО

Одне з підприємств Львівщини перейшло на виготовлення протитанкових їжаків

Багаточисленні підприємства в Україні переходять на випуск продукції для Збройних сил України й допомагають у захисті держави. Одним з таких стало підприємство на Львівщині.

Про це інформує пресслужба Львівської обласної військової адміністрації

Торік на Львівщині, відкрили популярну туристичну локацію з найбільшим в Україні лавандовим полем. На території почало працювати також одне з найбільших підприємств в Україні, що займається розведенням декоративних рослин для озеленення.

Війна змінила профіль роботи туристичної локації. Тепер компанія виготовляє протитанкові їжаки, а 14 років до того вирощувала та продавала флору.

Починаючи з 24 лютого 2022 року команда усі працюють в оборонній промисловості та “вирощують” протитанкові їжаки. Також допомагають перевантажувати фури, які приїжджають з гуманітарною допомогою з-за кордону на транспорт, що далі розвозить цю допомогу по Україні.

“Війну треба вести не тільки на воєнному фронті, але й на економічному, культурному, інформаційному та інших. Важливо щоб кожен з нас робив свій внесок в оборону і перемогу у війні!”, – підкреслюють у Львівській ОВА.

Голос Сокальщини на GoogleNews