Головна / АТО / Паски і солодощі – військовослужбовцям

Паски і солодощі – військовослужбовцям

Напередодні Великодня Кінологічний навчальний центр Державної прикордонної служби України відвідали школярі середньої школи №14 м. Соснівки. Діти привезли військовослужбовцям паски, солодощі та патріотичні малюнки. Закупили солодощі за особисті гроші,  які зібрали під час благодійного ярмарку. Учні продали речі та прикраси, виготовлені власноруч на уроках трудового навчання. 

В Кінологічному навчальному центрі школярам провели екскурсію та показали експозицію, присвячену участі військовослужбовців центру в проведенні АТО. Також учні зустрілися з бійцями оперативно-бойової прикордонної комендатури "Великі Мости1", які проходять підготовку, перед від'їздом на виконання завдань по охороні східних кордонів України. Діти декламували військовослужбовцям вірші та подарували на згадку свої малюнки.

Зі словами подяки до дітей звернувся начальник центру полковник Валерій Мошора, який запевнив, що підготовані у Великих Мостах прикордонники здатні виконати усі поставлені перед ними завдання. А малюнки учнів, вважає начальник навчального центру, стануть своєрідним оберегом для військовослужбовців. 

Поспілкувалися школярі і з першим заступником начальника центру полковником Валерієм Данилевичем. Він розповів учням про події, які відбуваються в зоні АТО, про умови в яких прикордонникам доводиться нести службу на сході України та про підтримку українських військових населенням східних областей. 

На завершення школярі відвідали полігон Кінологічного навчального центру, де на той час йшли заняття в рамках бойового злагодження оперативно-бойової прикордонної комендатури "Великі Мости1". Тут вони подивилися в яких умовах тренуються прикордонники та поспостерігали за підготовкою розвідників, кулеметників та снайперів.

Повертаючись додому, учні середньої школи №14 м. Соснівки побажали прикордонникам веселих свят, а також миру і спокою в Україні. 

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

13 − eight =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!