Головна / АТО / П’ять років тому, захищаючи терени своєї батьківщини загинув Андрій Білик з села Дубровиця Львівської області.

П’ять років тому, захищаючи терени своєї батьківщини загинув Андрій Білик з села Дубровиця Львівської області.

Ми низько схиляємо голову перед Героєм, котрий віддав життя та мужньо боровся за рідну землю, не покладаючи рук у тилу, щоб допомогти у перемозі, хто власними руками підіймав країну з колін після війни

Сьогодні, 22 листопада, минає 5 років від дня загибелі Андрія Білика. Вічна слава воїну, який честю та правдою захищав терени своєї Батьківщини.

Андрій Білик народився 8 червня 1984 року у селі Дубровиця Львівської області.

Проживав у Львові. Закінчив НВК “Школа-гімназія «Сихівська». Призваний до війська у лютому 2015 року, службу проходив у 130-му окремому розвідувальному батальйоні.

Загинув 22 листопада 2015 року у селі Малинове, Луганська область, підірвавшись на вибуховому пристрої у зоні бойових дій. Прощання з солдатом відбулось 24 листопада у селі Дубровиці. Похований на місцевому цвинтарі.

У травні 2017 року на фасаді НВК “Школа-гімназія «Сихівська» встановили меморіальну таблицю. Дане рішення прийняв виконавчий комітет Львівської міської ради 28 квітня 2017 року.

За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, нагороджений медаллю «За військову службу Україні» (16.01.2016, посмертно).

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

11 − four =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!