АТО

Під Бахмутом загинув львівський пластун Павло Петрущак

Львівський пластун, Лісовий Чорт Павло Петрущак загинув в російсько-українській війні поблизу Бахмута 3 березня 2023 року. З початком повномасштабного російського вторгнення у 2022 р. Павло взяв до рук зброю та пішов захищати нашу рідну країну в ролі розвідника.

Про цю сумну новину повідомили у львівському Пласті.

З 2008 р. Павло пластував в гуртку ч. 3 «Пінгвіни» к.ч. 3 ім. Івана Виговського Виговці, в станиці Львів. Пластову присягу склав у 2010 році, здобув ступінь пластуна розвідувача. Після завершення юнакування спільно з активом куреня організовував курінні заходи, був членом проводу курінних таборів упродовж 2013-2015 років, завжди вирізнявся своїм оптимізмом і виваженим поглядом на розв’язання проблем. У 2013 році подав заяву до Великого Плем’я Лісових Чортів та став прихильником куреня. Брав активну участь у Революцій Гідності.

Активно пластував орієнтовно до 2015-2016 року – основною паузою в діяльності стала строкова служба на флоті, яку проходив у м.Ізмаїл у військах берегової охорони. Опісля працював помічником машиніста, мав купу цікавих історій з роботи, чим любив повеселити своїх друзів.

Друг Павло, запам’ятається всім, хто його знав, щирою посмішкою, виваженістю, простотою підходу до життя та складних речей, людиною з якою завжди було приємно проводити час.

Чин похорону за Героєм відбудеться в Гарнізонному храмі Львова у п’ятницю. У Павла залишились дружина Вікторія та син Давид

Вічна слава Герою!

Голос Сокальщини на GoogleNews