Головна / АТО / Під Дебальцевим вбивали наших вояків, а у Великих Мостах танцювали

Під Дебальцевим вбивали наших вояків, а у Великих Мостах танцювали

18 лютого у Великомостівському навчальному кінологічному центрі зустрічали прикордонників, котрі несли службу у зоні АТО. І добре, що сюди завітали керівники Державної прикордонної служби, очільники обласної і районної влади, щоб привітали воїнів з щасливим поверненням.

Все б нічого, добре. На жаль, є одне але… Всі знаємо, як тяжко нині живеться багатьом через агресію північного сусіда на східні області України. А до того ще й Путін захопив Крим, а може  віддали? 

18 лютого важкі бої йшли за Дебальцево. Українські вояки зазнали чималих втрат (до сьогодні ще й невідомо скільки). А у Великих Мостах в цей час з концертною програмою виступали артисти з Києва  ансамбль пісні і танцю Державної прикордонної служби України, яких запросив начальник Кінологічного центру Валерій Мошора. Можливо, це й добре. Хоча, вважаю, в цей день, потрібно було трохи змінити репертуар, адже хтохто, а прикордонники знали, що тривають важкі бої на сході. І тут, на мою думку, недоречні були запальні танці та виконання деяких естрадних пісень. І де? У Великомостівському народному домі. Згадували й про річницю виведення радянських військ з Афганістану. Це ж також була агресія імперського Союзу. Скільки молодих українців там загинуло, скільки покалічено доль! Воїниафганці і нині захищають Україну, віддають за неї найдорожче  життя. Тому я не проти, що артисти виконули деякі пісні часів Афгану російською. Але ось танцювати у цей день було не варто.

Українці багато допомагають нашому війську. А щоб ми робили без волонтерів? І це закономірно. Але деколи в наш час не потрібно доходити до абсурду. Знаючи про втрати у боях на сході України, ми бачимо всякі непотрібні гуляння і співи. Краще вознесімо молитву до Бога, щоб війна (давно пора вже так її назвати, а не АТО) чимшидше завершилася. Будьмо єдині у всьому! Слава Україні! Героям Слава!

Тарас ЛИЧКО, депутат Сокальської районної ради.       

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twenty + two =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!