АТО

Прикордонників з Великих Мостів відправили в зону АТО

20 вересня у Великомостівському навчальному кінологічному центрі відбулися урочистості з нагоди відправки на схід України, в зону Антитерористичної операції оперативнобойової прикордонної комендатури, яка була створена в серпні. До її складу увійшли мобілізовані добровольці з усієї України та військовослужбовці, які вже виконували бойові завдання на території Харківської, Луганської та Донецької областей.

Комендант комендатури цього разу – підполковник Василь Мостенський.

Провести військовослужбовців на схід приїхали голова Сокальської райдержадміністрації Олег Кожушко, начальник відділу молоді та спорту Сокальської РДА Андрій Мандрик, начальник Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, генералмайор Ігор Андрусік, Великомостівський міський голова Ярослав Ройко, отці Володимир Юськів та Роман Возняк, голова ветеранської організації Західного регіонального управління Державної прикордонної служби Ігор Романишин, отаман реєстрового козацтва у Сокальському районі Василь Нідвіцький.

Серед усіх військовозобов’язаних, 57 – з Сокальського району. Начальник Великомостівського навчального кінологічного центру полковник Валерій Мошора побажав усім мужності, витримки, мирного неба і швидко повернутись додому. Він також подякував дружинам, батькам, які з розумінням поставились до ситуації у державі і відпустили найдорожчих виконувати бойові завдання.

Слово мав і начальник відділу молоді і спорту Сокальської РДА Андрій Мандрик, який цього дня проводжав у зону АТО свого старшого сина Тараса.

А молодший син Ігор, прикордонник, теж був у зоні АТО, нині він несе службу в прикордонному відділі «Грушів». А. Мандрик побажав військовослужбовцям здоров’я, мужності, витримки, якнайшвидше звільнити українську землю від ворогів i живими, здоровими повернутися додому.

З теплими словами найкращих побажань виступила дружина офіцера (сержант, проходить службу у Львівському прикордонному загоні) Наталія Білик, яка вже вдруге відправляє свого чоловіка на cхід. Вона наголосила, що мить розставання є дуже тяжкою, бо у кожного з чоловіків – батьки, дружини, діти, але держава для них – понад усе. A також вручила дитячі малюнки та вірші коменданту, які будуть оберегом для всього складу комендатури.

На щасливу дорогу і службу прикордонників поблагословили всечесні отці Роман та Володимир, вони окропили свяченою водою військових і техніку.

…Останні хвилини на розмову з рідними, міцні обійми коханих дівчат, дружин – і військовослужбовці вирушили на схід України. Ми молимося за мир в Україні і швидке їхнє повернення додому.

Ольга ДИЛИН.

На знімках: вгорі зліва – Андрій МАНДРИК з дружиною Галиною та внучкою Діаною під час відправки на схід сина і батька – Тараса; вцентрі – напутні слова влади і духовенства; внизу – Угнівський міський голова Михайло ОСМІЛОВСЬКИЙ також поїхав захищати східні кордони України.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.