АТО

Допомога солдатам, які перебувають у зоні АТО від громади Сокальщини

Нелегкі випробування випали на долю українського народу: голод, війни, репресії, утиски, поневіряння. Ніхто й подумати не міг, що все повториться знову. Події сьогодення змусили українців поновому сприймати та оцінювати ситуацію і свою власну участь у житті країни. Небайдужість, співчутливість, відданість – риси, які відрізняють патріотівтрудівників від пасивних спостерігачів. Громада Сокальщини активно долучилась до усіх заходів, які були спрямовані на допомогу солдатам, що перебували та перебувають в зоні АТО. Небайдужі громадяни – юнаки, школярі, діти та навіть люди похилого віку ні на мить не зупиняють свою діяльність. Кожен відчуває і знає власну значимість у наближенні перемоги. Війна продовжується вже у нових кліматичних умовах. Холодна зима змусила шукати способи найефективнішого і найшвидшого вирішення матеріальних та побутових питань. Волонтери коригують свою діяльність, живуть за принципом «скоординувати–зібрати–відправити». Тепер акцент робиться на теплому одязі, термобілизні, засобах обігріву та особистої гігієни, продуктах харчування, медикаментах. Все це потрібне як ніколи. Але, як наголошує волонтер Всеукраїнського волонтерського руху Мар’яна Климців, на сьогодні важливими є кожні 10 гривень, будь-яка допомога та вияв людяності.

Сокальщина проявила активну громадянську позицію. З її допомогою вдалося передати бійцям продукти харчування, ліки, кевларові каски, спальники, термобілизну, теплий одяг та комплекти зимових військових одностроїв, кітелі, бушлати, шкарпетки, рукавиці, балаклави, білизну та ще безліч необхідних речей. Люди залюбки приносили індивідуальні посилки для наших солдатів. Військові, котрі їхали на фронт, завдяки такій злагодженій роботі, були забезпечені теплим одягом, взуттям (чоботами та берцями), маскувальними халатами та всім необхідним. Ті, хто не мають змоги допомогти матеріально, майструють «життєво-необхідне» вдома з підручних матеріалів: балаклави, нашлемники, трьохпалі рукавиці, браслети виживання, буржуйки, сідачки, грілки для розігрівання їжі на сухому спирті тощо. Ще один яскравий приклад небайдужості показали школярі та вихованці дитячих садочків. Вони разом із своїми педагогами організовували акції та ярмарки, робили солодкі подарунки – миколайчики, різноманітні патріотичні вироби власними руками, писали листи, малювали малюнки, навіть плели маскувальну сітку для наших захисників. Такий прояв патріотизму не може не викликати гордості за підростаюче покоління, яке вже зараз розуміє власну значимість і щиро та невимушено робить добрі вчинки. Підприємці, фермери, директори підприємств, власники магазинів та аптек також діють активно. Значну допомогу продуктами харчування та матеріальну підтримку надають віряни храмів району. Люди самотужки збирають та передають на потреби воїнів кошти, постійно роз’яснюють, що війна на cході України не торкається когось конкретно, а має стосунок до всіх та кожного.

І наостанок варто згадати про тих заробітчан, які за межами своєї країни підтримують морально, матеріально, покладаючи на нас свої надії та сподівання. Неодноразово надсилаючи щось від себе чи просячи у Бога про спокій в Україні, вони також стоять на сторожі миру.

Ми вдячні громаді Сокальщини за молитви і безцінну допомогу.

Разом ми – сила! Розбудова сучасної України – наша велика загально-національна справа, до якої має залучатись все суспільство. Незважаючи ні на що, ми таки житимемо під мирним українським небом.

Юлія Корнило

 

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.