АТО

Допоможемо учасникам АТО

Зараз нелегкий час для нашої країни, і ми повинні розуміти, що наша безпека і цілісність нашої держави залежать від солдатів, які мужньо захищають нас  в зоні АТО. Я звернувся до жителів свого села з проханням допомогти нашим захисникам. Наше село Острів велике і чимало людей відгукнулись на це прохання. Тоді, у вересні, ми зібрали майже 20 тис. грн. Частину з них віддали десяти сім'ям, чоловіки яких тоді воювали в зоні АТО, на решту придбали зимові шапки, білизну, рушники і через Андрія Лінинського передали воякам. Активну участь в допомозі учасникам АТО бере також Любов Петрейко, чий син там воює.

Потім священики звернулись до парафіян з проханням допомогти бійцям АТО. І знову жителі села приносили теплі речі, ковдри, одяг, продукти, картоплю, цибулю, буряк, моркву. Ми (на той час вже була група людей, яка цим займалася) все посортували, попакували і передали через червоноградських автомайданівців нашим захисникам.

 Напередодні дня св. Миколая Тетяна Буряк запропонувала: порадувати вояків домашньою випічкою, щоб і вони відчули свято. Тоді звернулися до жінок, вчителів місцевої школи Галини Живко та Оксани Тухай. І вони відгукнулися на цю пропозицію. Хтось пік печиво, хтось приносив солодощі з крамниці. В школі зібрали більше тисячі гривень, на які ми купили ліки і цукор, діти намалювали зворушливі малюнки. Спакували двадцять ящиків солодощів, а жінки ще вив'язали двадцять теплих шапок. Було приємно, що мої односельці так дружно допомагають атовцям, які потім через сокальське радіо подякували острівським жінкам, їх дітям та внукам, які їм допомагали. Крім того, підприємці Андрій Балицький та Микола Коростинський виготовили і відправили в АТО близько десяти буржуйок. Вони і далі продовжують їх виготовляти.

Дванадцять чоловіків з Острова нині воюють в АТО. Це Андрій Лінинський, Мар'ян Маркусь, Іван Петрейко, Віталій Харко, Володимир Трофимчук, Віталій Коростинський, Віталій Медвідь, Михайло Соляк, Богдан Дорош, Володимир Тримбульський, Сергій Ушатов, Андрій Клодзінський. До речі, Володимир Трофимчук нещодавно знищив російську самохідну артилерійську гармату. Дехто пішов добровольцем, чимало мають сім'ї, дітей. Тож ми повинні подбати як про них, так і про їхні родини. Це наш обов'язок, адже ці чоловіки захищають нашу країну від північного агресора.

Думаю, нашу традицію повинні підтримати всі жителі Сокальського району і допомогти нашим воякам, хто чим може: хтось насушить овочів для борщу, хтось спече солодощі, хтось зв'яже теплу шапку, яка зігріє солдата, хтось дасть гроші… Як кажуть, з миру по нитці  голому сорочка. Таким чином зігріємо серця і тіла наших вояків, які відстоюють незалежну Україну.

Ігор ПЕТРИГА, житель с. Острів.

 

  

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.