Головна / АТО / Понад 200 школярів завітали до прикордонників у Великих-Мостах

Понад 200 школярів завітали до прикордонників у Великих-Мостах

Сьогодні діти з різних шкіл Львівщини завітали до Кінологічного навчального центру, аби більше дізнатися про професію сильних та впевнених у собі людей – прикордонників. Понад 200 школярів прибули до навчального центру, щоб на власні очі побачити, як готують до служби чотирилапих охоронців кордону.

Юним патріотам було проведено цікаву та захоплюючу екскурсію територією центру, в тому числі відвідування музею та ознайомлення з озброєнням та технікою, що використовується для охорони державних рубежів. Діти з великим задоволенням розглядали техніку та охоче фотографувалися. Але найбільше усі чекали зустрічі з чотирилапими помічниками прикордонників – службовими собаками, які викликали шквал позитиву серед школярів.

Для юних гостей кінологи влаштували показовий виступ, під час якого чотирилапі помічники продемонстрували всю майстерність та навики у пошуку та затриманні порушників кордону, виявленні зброї, вибухівки та наркотичних речовин.

А на завершення діти мали змогу погратися з чотирилапими друзями.

Усі отримали вдосталь позитивних емоцій і вражень. Такі заходи є водночас і розважальними, і пізнавальними та надовго залишаються у пам’яті підростаючого покоління. З посмішками на обличчях школярі залишали територію центру і дякували прикордонникам за неймовірно цікаву екскурсію.

Тетяна Рижак – прес-служба Кінологічного центру.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eight + eighteen =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!