Головна / АТО / Пошито 60 маскувальних костюмів для воїнів АТО

Пошито 60 маскувальних костюмів для воїнів АТО

Непрості випробовування випали на долю нашої країни, коли її суверенітет доводиться захищати зі зброєю в руках. У кожного справжнього українця, патріота болить душа: чому ж так сталося, коли все закінчиться, коли ж настане мир, як же вони, наші солдати, в холодних окопах, далеко від рідних? Так хочеться чимось допомогти, підтримати.

Свій невеликий внесок для воїнів АТО зробили і варяжани – спільними зусиллями небайдужих людей пошито 60 маскувальних костюмів. А допомагали їм в тому і учні Варязької школи. Під керівництвом вчителя трудового навчання Степанії Калинівської, на гуртку «Народна творчість», учні Ірина Колтонюк (5 кл.), Ірина Білоцеркович, Юліана Цьох, Олеся Галів (6 кл.) та семикласниці Соломія Воронка, Галина Гавілей, Надія Базарко, Марія Дмитерчук, Анжела Іванчук, Тетяна Вусик пошили чохли на каски. Нехай вони стануть у пригоді нашим воїнам, хай будуть своєрідним талісманом і захистять їх від ворожої кулі.

Ми пишаємось вами, дорогі наші рідні солдати, віримо у вас і чекаємо вашого повернення, щоб обняти вас і сказати великі слова вдячності за вашу непросту місію. 

Олександра МІГУС, педагог-організатор Варязької ЗШ І – ІІІ ст.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

6 + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!