АТО

Представники ОБСЄ з робочим візитом завітали в кінологічний центр у Великих Мостах

Представники ОБСЄ вже понад 20 років працюють на території України. За цей час вони виступали не лише незалежними експертами, а реалізовували ряд інших проектів. Так, сьогодні, в рамках проекту «Поглиблений аналіз потреб та розробки плану розвитку спроможностей Держприкордонслужби України у сфері боротьби з незаконним обігом зброї, боєприпасів та вибухових речовин на кордоні» до Кінологічного навчального центру з робочим візитом завітали представники місії ОБСЄ. Зустріч провів начальник кінологічного відділу Адміністрації Державної прикордонної служби України полковник Михайло Вдовенко.

Предметом розмови стало питання підготовки інструкторів – кінологів та службових собак за напрямком пошуку зброї, вибухових речовин та боєприпасів. Також обговорили пропозиції та потреби для забезпечення підготовки спеціальних службових собак у Кінологічному навчальному центрі.

В ході візиту експертів ознайомили з особливостями навчального процессу та підготовкою кінологів зі службовими собаками. Зокрема, фахівці-кінологи продемонстрували роботу спеціальних собак та порядок привчання їх до пошуку та виявлення вибухових речовин. За результатами заходу представники ОБСЄ відмітили належний рівень підготовки кінологів та службових собак у навчальному центрі та висловили зацікавленість у подальшій співпраці з прикордонниками.

Тетяна Рижак – прес-служба Кінологічного центру, для Голосу Сокальщини

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.