АТО

Прикордонна комендатура швидкого реагування бере участь у навчаннях за стандартами NATO на Львівщині

Цього разу прикордонна комендатура швидкого реагування тренуватиметься в рамках JMTG-U (Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи Україна)

Спільні навчання підрозділу Державної прикордонної служби України та 58-ї окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського Збройних Сил України розпочались на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Участь у цих навчаннях є черговим кроком системної роботи Департаменту персоналу Адміністрації Держприкордонслужби України з нарощування спроможностей у підготовці особового складу. Крім особового складу ПКШР ШКВАЛ, до тренувань за стандартами НАТО залучають також офіцерів регіональних управлінь Держприкордонслужби, прикордонних загонів, а також професорсько-викладацький склад Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького.

До 26 грудня учасники навчань пройдуть складний курс підготовки за стандартами NATO , починаючи від індивідуальної підготовки, закінчуючи комплексним тренуванням в складі батальйону та бригади. Учора (11 листопада) відбувся брифінг з доведення та вручення бойового наказу.

Представники ДПСУ вивчають структуру та вимоги керівних документів NATO з питань підготовки, планування та застосування підрозділів, осмислюють визначене завдання, навчаються проводити розрахунок часу та здійснюють планування дій спільно з підрозділами Збройних сил України. Заходи об’єднаної підготовки дають можливість здійснювати підготовку складових сил безпеки і оборони за єдиним замислом і планом до виконання завдань із захисту держави.

Проведення таких навчань дозволяє Державній прикордонній службі України набувати визначених спроможностей спільно зі Збройними Силами України та в подальшому якісно організовувати взаємодію й бути взаємосумісними у ході проведення операцій та спеціальних дій. Зазначимо, що «Об’єднана багатонаціональна тренувальна група – Україна» ( Joint Multinational Training Group – Ukraine) – це один з елементів практичної допомоги Україні від країн-партнерів, які є членами Північноатлантичного альянсу. Діяльність групи полягає в підготовці підрозділів сил безпеки та оборони України відповідно до стандартів та принципів NATO.

Тетяна Рижак – прес-служба Кінологічного центру

65993924
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.