АТО

Прикордонники у Великих Мостах пройшли тренінг з підготовки службових собак

На базі Кінологічного навчального центру пройшов масштабний кінологічний тренінг з підготовки розшукових службових собак. Для проведення тренінгу прибув переможець чемпіонату світу 2018 року з Мондьорінгу Віталій Голота – досвідчений професіонал кінолог з універсального дресирувального центру “ГЕЛІОН”, який має багаторічний досвід роботи у кінологічному спрямуванні.

Тренінг відбувся також за участі кінологів Національної гвардії України, Державної кримінально-виконавчої служби України, Національної академії Держприкордонслужби. Навчання в такому форматі на базі центру проводились вперше. Фахівці-кілоги дресирувального центру Віталій та Тетяна Голота протягом трьох днів демонстрували сучасні методики підготовки чотирилапих напарників по навикам захисту.

Під час проведення заходу між колегами проходили жваві та цікаві дискусії. Мета такого тренінгу — підвищення професійної майстерності кінологів та рівня натренованості службових собак в розшуковому напрямі підготовки, обмін досвідом та перейняття передових методик дресирування собак. По завершенню навчань усі учасники тренінгу отримають відповідні сертифікати.

Прес-служба Кінологічного навчального центру

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.