Головна / АТО / Rapid Trident 2020: прикордонники з Великих Мостів вибули для участі у міжнародних командно-штабних навчаннях
Rapid Trident 2020 навчання

Rapid Trident 2020: прикордонники з Великих Мостів вибули для участі у міжнародних командно-штабних навчаннях

Спецпризначенці прикордонної комендатури швидкого реагування Кінологічного навчального центру вибули для участі у міжнародних командно-штабних навчання «Rapid Trident — 2020»

Це вдруге прикордонний спецпідрозділ «ШКВАЛ» представляє Держприкордонслужбу у навчаннях, які розпочнуться у вересні на базі Міжнародного Центру миротворчості та безпеки Національної Академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного та триватимуть впродовж двох тижнів. Перед початком навчань учасники пройдуть чотирнадцятиденний карантин.

Разом з бійцями «ШКВАЛу» у строю чотирилапа напарниця – Багіра, яка навчена на пошук зброї та вибухових речовин💣. Вона допомагатиме спецпризначенцям виконувати завдання, передбачені навчаннями.

Цьогоріч у навчаннях приймють участь близько 4 тисяч осіб. Окрім Збройних сил України та США, учасниками у «Rapid Trident – 2020» будуть військовослужбовці з Німеччини, Данії, Румунії, Литви, Польщі, Канади і Великої Британії.

Під час навчань бійці «ШКВАЛу» тренуватимуться з іноземними колегами протидіяти тероризму та зможуть поділитись власним досвідом проведення воєнних операцій, набутим під час участі в антитерористичній операції.

Нагадаємо, #Rapid_trident_2020 («Швидкий тризуб») – військові навчання на території України в рамках програми «Партнерство заради миру» за участю військовослужбовців країн НАТО, які проводяться з 2006 року.

Тетяна Рижак – прес-служба Кінологічного центру

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

4 × two =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!