АТО

Родини учасників АТО району взяли участь у військовому паломництві

Родини учасників АТО району взяли участь у військовому паломництві

22-23 вересня 35 учасників АТО, їхніх родин та родин загиблих Сокальщини та Червонограда побували у у с.Зарваниця, де проходило 10-те Всеукраїнське військове паломництво під гаслом «Дякую Богу, якому служу», в якому взяли участь понад п`ять тисяч військовослужбовців, учасників АТО,ООС , їхніх родин та родин загиблих. Протягом цих днів військові та цивільні спільно молилися у Марійському духовному центрі в Зарваниці та дякували Богові за дари життя, родини, покликання, братерства та віри.

Для сокальчан проща була організована БФ «Карітас»-Сокаль та Єдиним вікном для учасників АТО, за фінансової підтримки Сокальської райдержадміністрації. Духовно супроводжував паломників директор «Карітас»-Сокаль о.Ярослав Кащук. Окрім Зарваниці, прочани також відвідали музей – садибу Йосифа Сліпого у с.Заздрість Тернопільської області.

На завершення паломництва під час Архиєрейської Літургії владика Михаїл (Колтун), керівник Департаменту військового капеланства УГКЦ, у своєму слові висловив вдячність Господеві за дар віри: «Сьогодні ми вдячні Богові за дар віри, який ми повинні плекати, щоб почути слова Христа: «Хай тобі буде, як бажаєш!»(Мт.15,28). Єднаймося в братерстві, щоб ми були сильним і єдиним народом!».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 + 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.