АТО

Школярі з Бродівського району ознайомилися з роботою прикордонників у Великих Мостах

Кінологічний навчальний центр завжди охоче сприяє та організовує екскурсії для школярів в рамках військово-патріотичного виховання молоді.

Так, сьогодні, з ознайомчою екскурсією до навчального центру приїхали діти з Конюшківської ЗОШ І-ІІІ ст. Бродівського району. Прикордонники радо зустріли дітлахів та провели цікаву ознайомчу екскурсію територією центру для підростаючого покоління.

В першу чергу познайомилися з найкращими друзями та вірними помічниками прикордонників – службовими собаками.

Чотирилапі охоронці кордону неабияк порадували дітей та залишили найкращі враження від екскурсі. Під час показового виступу кінологи зі службовими собаками показали всю майстерність та навики у пошуку та затриманні порушників кордону, виявленні зброї, вибухівки та наркотичних речовин.

Учням також продемонстрували озброєння та техніку, яку військовослужбовці використовують в охороні державного кордону та розповіли про технічні можливості та заходи безпеки при поводженні з ними. Аби краще ознайомити з історією навчального центру учні відвідали музей, в якому розміщені історичні пам’ятки та безліч експонатів.

На завершення екскурсії юних гостей почастували гарячим чаєм та свіжими булочками з власної пекарні. Двері Кінологічного навчального центр завжди відкриті для школярів, адже саме такі заходи дають можливість дітям познайомитися ближче з професією прикордонник та виховують почуття патріотизму до своєї Батьківщини.

Тетяна Рижка, прес служба Кінологічного центру

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.