АТО

Школярі зі Львова побували у прикордонників у Великих Мостах

ПРИКОРДОННИКИ ВИХОВУЮТЬ ПАТРІОТИЧНУ МОЛОДЬ

Вже стало доброю традицією зустрічати школярів на території Кінологічного навчального центру.

Так, вчора, з ознайомчою екскурсією до навчального закладу завітали понад 100 учнів зі Львова та Бродів, аби знайомитися з особливостями та тонкощами прикордонної справи. Військовослужбовці продемонстрували дітям озброєння та техніку, яку використовують для охорони державних рубежів.

Школярам розповіли про технічні можливості та заходи безпеки при використанні зброї та автотехніки, після чого усі мали можливість потримати справжню зброю у руках та охоче фотографувалися біля бронетехніки. Також юні гості відвідали прикордонний музей, де їх ознайомили з історією та діяльністю навчального центру. Військово-патріотичне виховання молоді є важливим аспектом розвитку держави, особливо в умовах сьогодення, тому прикордонники завжди охоче сприяють таким заходам.

Оскільки вибір професії є одним з найважливіших кроків у житті кожної людини, подіваємося, що такі екскурсії та спілкування з охоронцями кордонів допоможуть підростаючому поколінню у виборі і дехто виявить бажання поповнити лави Державної прикордонної служби України.

Тетяна Рижак, для Голосу Сокальщини – прес-служба Кінологічного центру.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.