АТО

Сьогодні Дрогобич прощався з полеглим захисником України Олександром Корнутою

Сьогодні Дрогобицька громада знову в жалобі. До міста прибув траурний конвой з тілом полеглого Героя – захисника України Олександра Корнути.

Захисник народився 17 квітня 1968 року в Харківській області. Після одруження проживав у Дрогобичі на вулиці Озерній. Працював на НПК «Галичина».

З перших днів повномасштабного вторгнення Олександр долучився до лав захисників. Був молодшим сержантом. Служив на посаді старшого майстра-гранатометника у складі вч А-4722.

Пройшов Бахмут та інші гарячі точки фронту, мав поранення, однак до останнього стояв на захисті України.

Загинув воїн 6 грудня на Покровському напрямку фронту на Донеччині, виконуючи бойові завдання з захисту України.

 

У загиблого Героя залишились дружина, троє дітей, сестра, брат, племінники.

Сьогодні траурний конвой з тілом захисника прибув до Дрогобича. Традиційно процесію зустріли на Перехресті Героїв, де відбулась коротка панахида. Після цього домовину з тілом захисника повезли на площу Ринок, де відбулось загальноміське прощання.

Рідні, близькі, бойові побратими, керівництво громади та всі небайдужі навколішки вшанували пам’ять полеглого воїна, який віддав за Україну своє життя. Під супроводом священнослужителів на площі провели загальноміську молитву, після чого процесія попрямувала до Катедрального Собору Пресвятої Трійці на чин похорону.

Поховають воїна на Алеї Слави.

Вічна пам’ять Герою!

Голос Сокальщини на GoogleNews