АТО

Сьогодні минає 6 річниця смерті Героя АТО, уродженця Яворівщини Пазина Тараса

Пам’ятаємо тих, хто воював та загинув за єдину Україну

Ми низько схиляємо голову перед всіма, хто віддав життя та мужньо боровся за рідну землю, перед тими, хто трудився не покладаючи рук у тилу, щоб допомогти у перемозі, хто власними руками підіймав країну з колін після війни.

25 серпня 2020 року минає 6 річниця смерті Героя АТО – Пазина Тараса Івановича.

Слава Герою!

Пазин Тарас Іванович 24 – річний вчитель історії місцевої сільської школи пішов добровольцем до українського війська у березні 2014 року.

У ніч проти 25 серпня загинув у бою за Іловайськ біля Кутейникового. 3-й батальйон 51-ї бригади тоді був оточений в районі Березне — Оленівка під постійним артобстрілом. Під Іловайськом і Старобешевим під час танкової та артилерійської атаки терористів і російських військовиків і одночасного обстрілу з РСЗВ «Град» 25–26 серпня загинули й потрапили до полону десятки військовослужбовців 51-ї бригади.

Похований в селі Новини 30 серпня 2014-го.

Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року, “за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі”, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

 

Голос Сокальщини на GoogleNews