АТО

Сьогодні Львівщина прощається із п’ятьма захисниками

Щоденно о 9 годині вшановуємо хвилиною мовчання світлу памʼять усіх, хто загинув за Україну через російську агресію.

🕯️ Олег Бутенко

🕯️ Олег Бутенко
🕯️ Олег Бутенко

Народився у Трускавці. Був старшим лейтенантом на посаді командира механізованого взводу військової частини А4576. Загинув 20 травня 2024 року поблизу міста Часів Яр Донецької області.

🕯️ Костянтин Горобець

🕯️ Костянтин Горобець
🕯️ Костянтин Горобець

Мешканець села Гаї-Дітковецькі Золочівського району. Він був старшим солдатом, старшим механіком-водієм 2-го розвідувального відділення.

Вважався зниклим безвісті з серпня 2023 року. Брав участь у бойових зіткненнях з окупаційними підрозділами в районі населеного пункту Роботине Пологівського району Запорізької області. Йому було 48 років.

🕯️ Сергій Шпілька

🕯️ Сергій Шпілька
🕯️ Сергій Шпілька

Уродженець села Догмарівка Херсонської області. Понад 10 років тому переїхав до Винник Львівської області.

Бойовий медик. Із початком повномасштабного вторгнення долучився до 33-ї окремої механізованої бригади. Виконував бойові завдання на території Запорізької та Донецької областей. Під час проходження служби отримав звання «молодший сержант».

🕯️ Іван Кавка

🕯️ Іван Кавка
🕯️ Іван Кавка

Уродженець села Горінчово Закарпатської області.

Із початком повномасштабного вторгнення добровільно став на захист держави .Спершу вступив до лав територіальної оборони, згодом до Національної гвардії України. Виконував бойові завдання на південному напрямку у складі 2-ї окремої Галицької бригади, згодом – 45-го полку імені Олександра Красіцького. Під час проходження служби також займався розмінуванням територій.

🕯️ Микола Петрович

🕯️ Микола Петрович
🕯️ Микола Петрович

Житель міста Городок. Воїн захищав Україну у східному напрямі. Загинув 18 травня 2024 року на Донеччині. Захиснику було 48 років.

Вічна памʼять усім полеглим захисникам🙏

Голос Сокальщини на GoogleNews