АТО

Сьогодні Львівщина прощається із шістьма захисниками

Щоденно о 9 годині вшановуємо хвилиною мовчання світлу пам’ять за усіма загиблими, які віддали своє життя за Україну через російську агресію

Сьогодні Львівщина прощається із захисниками

🕯️ Василь Кольбух

🕯️ Василь Кольбух
🕯️ Василь Кольбух

Житель села Магерів Добросинсько-Магерівської громади. Воїн був молодшим сержантом військової частиниА4856. Загинув 13 лютого 2024 року поблизу населеного пункту Богданівка Донецької області у віці 33 роки.

🕯️ Тарас Сороколіт

🕯️ Тарас Сороколіт
🕯️ Тарас Сороколіт

Львів’янин.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів. Після проходження навчань виконував бойові завдання у лавах 37-ї окремої бригади морської піхоти Військово-морських Сил Збройних Сил України.

🕯️ Олег Панін

🕯️ Олег Панін
🕯️ Олег Панін

Львів’янин.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації, попри відсутність бойового досвіду, добровільно став на захист Батьківщини. Виконував бойові завдання на східному напрямку у лавах 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Не зважаючи на отримане поранення, повернувся на передову до побратимів.

🕯️ Володимир Бахчиванжи («Докер»)

🕯️ Володимир Бахчиванжи («Докер»)
🕯️ Володимир Бахчиванжи («Докер»)

Уродженець міста Бердянськ Запорізької області.

Із початком повномасштабного вторгнення став добровольцем Воював у лавах 3-ї окремої штурмової бригади За особисту мужність був нагороджений численними відзнаками, зокрема, нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий хрест» та нагрудним знаком «Ветеран війни».

🕯️ Петро Лопатовський

🕯️ Петро Лопатовський
🕯️ Петро Лопатовський

Житель села Стоянці Мостиської громади. Був сапером інженерно-саперного взводу однієї з військових частин. Загинув 17 лютого 2024 року від поранень, отриманих внаслідок мінометного обстрілу біля населеного пункту Ласточкине Донецької області.

🕯️ Ігор Грицан

🕯️ Ігор Грицан
🕯️ Ігор Грицан

Народився у селі Великі Дідушичі Стрийської громади. Проживав з сім’єю у м. Стрию та навчався в Стрийському аграрному коледжі. Служив в Стрию та Червонограді на посаді майстер-сержант, брав участь в АТО з 2019-2021 роки.

Нагороджений почесним знаком Головнокомандувача Збройних сил України «Ветеран Військової служби».
Після повномасштабного вторгнення долучився до захисту держави від окупантів.

Помер після важкої хвороби у лікарні.

🙏Вічна памʼять усім захисникам!

Голос Сокальщини на GoogleNews