АТО

Сьогодні Львівщина прощається з Богданом Тарадаєм, Романом Пилипівим та Олегом Тараніком

Щоденно о 9 годині вшановуємо хвилиною мовчання світлу пам’ять за усіма загиблими, які віддали своє життя за Україну через російську агресію.

Сьогодні Львівщина прощається із захисниками:

🕯️ Богдан Тарадай

Мешканець села Підсадки. На початку повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини у складі 116-ї окремої механізованої бригади. Боронив території Запорізької, Полтавської, Харківської та Донецької областей. Захисник загинув 22 грудня 2023 року. Йому було 49 років. У Богдана залишилася мати, дружина та двоє дітей.

🕯️ Роман Пилипів

Мешканець села Зубра. Роман був гранатометником. Він захищав Україну на східному напрямку. Загинув 23 грудня під час виконання бойового завдання у селі Богданівка Донецької області. Воїну було 30 років. У нього залишились батьки.

🕯️ Олег Таранік

Народився у місті Курахове Донецької області. Проживав у Львові. Наприкінці січня 2023 року вступив до лав ЗСУ у складі 33-ї окремої механізованої бригади. Захищав території Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей. Попри отримане поранення згодом повернувся на фронт. Олег загинув 20 грудня 2023 року. Воїну було 40 років. У нього залишилася мати, дружина та донька.

Вічна пам’ять усім героям!

Голос Сокальщини на GoogleNews