АТО

Сьогодні Львівщина прощається з уродженцем Зашкова Героєм Ігорем Русановським

16 червня, Львівська громада прощатиметься з Героєм Ігорем Русановським, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів.

Так, чин похорону за загиблим військовослужбовцем розпочнеться 16 червня, о 15:00 год. на подвір’ї родинного дому Героя у с. Зашків. Після цього кортеж із загиблим попрямує до церкви Святого Архистратига Михаїла, що у Зашкові на вул. Є Коновальця, 153, а відтак – на місцеве кладовище.

Мерія закликає мешканців Львівської громади та гостей за можливості долучитись до прощання з Героєм та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів і святкувань.

Біографічна довідка Героя

Ігор Русановський (22.09.1993-09.06.2023). Уродженець села Зашків Львівської області.

Навчався у Зашківській середній загальноосвітній школі I-III ступенів імені Євгена Коновальця Львівської міської ради (сьогодні – Ліцей). Згодом здобував професійно-технічну освіту у Львові.

У мирний час працював у Брюховицькому лісництві та Львівському лісовому господарстві. Захоплювався рибальством.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист держави від окупантів. Боронив її територіальну цілісність та незалежність у лавах 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

У Ігоря Русановського залишилися батьки, дружина, 8-річна донька, сестра, похресниця та теща.

Голос Сокальщини на GoogleNews