АТО

Сьогодні Львівщина прощалася з шістьма Захисниками

Сьогодні Львівщина прощалася із захисниками

🕯️ Ростислав Шумський

Ростислав Шумський
Ростислав Шумський

Житель села Черниця Розвадівської громади. Був гранатометником 421 окремого стрілецького батальйону військової частини А4832. Загинув 14 січня в районі населеного пункту Калинівка Бахмутського району Донецької області.

🕯️ Тарас Шкарапа

Тарас Шкарапа
Тарас Шкарапа

Житель міста Миколаєва, солдат, навідник десантно-штурмового батальйону військової частини А0224. Військовослужбовець отримав поранення біля населеного пункту Мар’їнка Донецької області, помер 15 січня у військовому шпиталі міста Одеса.

🕯️ Володимир Дубів

Володимир Дубів
Володимир Дубів

Житель Червонограда. Воїну було 33 роки. Службу проходив у військовій частині А0998. Захищав Україну на Донеччині там і загинув.

🕯️ Адам Гломб

Адам Гломб
Адам Гломб

Львівʼянин.

На початку повномасштабного вторгнення російської федерації повернувся з-за кордону та став на захист Батьківщини від окупантів до складу 5-го прикордонного загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

Під час проходження служби в Донецькій області отримав поранення, однак, не вагаючись, повернувся на фронт.

У Адама Гломба залишились мама, брат, троє сестер з родинами та побратими.

Вічна памʼять усім захисникам!

🕯️ Андрій Філарет

Андрій Філарет
Андрій Філарет

Львів’янин.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від російських окупантів. Виконував бойові завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності держави у складі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила.

У Андрія Філарета залишилися батьки, дружина, доньки.

🕯️ Ігор Бережницький

Ігор Бережницький
Ігор Бережницький

Житель міста Дрогобича. Захиснику було 30 років

Пішов захищати державу в січні 2023 року. Пройшов навчання в Німеччині та став на захист України у складі однієї з окремих десантно-штурмових бригад Збройних Сил України.

Воїн загинув 1 січня внаслідок осколкового поранення під час ворожого обстрілу. У Героя залишились дружина, донька, батьки.

Вічна памʼять усім Героям!

Голос Сокальщини на GoogleNews