АТО

Сьогодні Львівщина прощалася з трьома захисниками: Тарасом Фіалкою, Назарієм Хруставчуком та Ярославом Гривачем

Щоденно о 9 годині вшановуємо хвилиною мовчання світлу пам’ять за усіма загиблими, які віддали своє життя за Україну через російську агресію.

Сьогодні Львівщина прощається із захисниками:

Тарас Фіалка

Мешканець міста Бібрка, уродженець села Кожичів Яворівського району. Воїн був оператором взводу протитанкових керованих ракет у 33 бригаді в/ч А4447.
Загинув під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Роботине Запорізької області. У захисника залишилися батьки, дружина, син, донечка та брати.

Назар Хруставчук

Житель села Новосілка Солонківської громади. Служив у Національній Гвардії України. Загинув 25 жовтня під час бойового завдання, проводячи евакуацію в районі західних околиць Іванівки Куп’янського району Харківської області.

У воїна залишились мама, син, дочка та два брати.

Ярослав Гривач

Народився в місті Новояворівськ Яворівського району. Коли почалось повномасштабне російське вторгнення, перебував закордоном. Повернувся, щоб стати на захист України в лавах добровольців з Правого Сектору. Згодом продовжив службу у підрозділі Сил спеціальних операцій Збройних сил України. У захисника залишились батьки та сестра.

Голос Сокальщини на GoogleNews