АТО

Сокальчани активно допомагають учасникам АТО

У Народному домі м. Сокаль триває збір коштів та продуктів харчування для військовослужбовців, які перебувають в зоні АТО. Жителі Корчівської сільської ради зібрали 2960 гривень, працівники управління соціального захисту Сокальського району – 1800 грн., районного територіального центру соціального обслуговування – 3800 грн., невідомий чоловік приніс 100 євро, сокальчанки О. Проць та М. Андрущак принесли по 300 гривень, отець Михайло Вітт з с. Поториця – 200 грн., Петро Габа – 1000 грн., Надія Курило, Уляна Боярчук, Тетяна Яніцька – по 200 грн. кожна, Мирослава Сопотух – 900 грн., Іван Баландюх та Лілія Шевчук – по 500 грн. Зеновія Федина закупила засобів гігієни для військових на 300 грн., чимало продуктів, устілок для взуття придбала родина Браташ з с. Свитазів. Хоробрівська сільська рада офірувала для військових 1000 грн., КП «Ватра» переказало 325 грн., сокальчанин Андрій Мандрик придбав для вояків тактичні рукавиці. Від продажу книжок Любові Бенедишин «Нотабене», які можна придбати у Сокальському районному народному домі, надійшло 175 гривень.

Жителі Сілецької сільської ради через Червоноградський Автомайдан передали військовим палатки, спальні мішки, наколінники, камуфляжні костюми, медикаменти, футболки, ремені, машинки для стрижки волосся, картки поповнення до мобільних телефонів, два вживані бронежилети, продукти харчування, засоби гігієни на загальну суму 39350 грн.

Активно долучилися до збору продуктів харчування та засобів гігієни жителі с. Бояничі та с. Опільсько. Вони самостійно завезли в 3ій батальйон територіальної оборони (м. Яворів) взуття, засоби гігієни, продукти харчування, одяг, термобілизну, шкарпетки на суму 11790 гривень.

Небайдужими є і жителі сіл Стенятин і Роятин. Вони придбали для своїх односельчан, які нині перебувають в зоні АТО, три бронежилети, два шоломи на суму 14400 гривень. Парафіяни церкви «Благодать» привезли у Народний дім одяг для дітей та дорослих. Сокальчанка Марія Шульган привезла чимало теплих речей для чоловіків, ковдри, закрутки, продукти харчування, всі речі будуть відправлені в зону АТО.

Є небайдужі люди, які чи не щотижня приносять продукти, засоби гігієни. Серед них – В. С. Білаш та Н. Я. Воловатий.

За кошти, які збираємо для військовослужбовців, 900 грн. витратили на придбання генератора, ще 900 грн. видали для оформлення документів дітям військовослужбовців, які відпочивали у Польщі.

Збір і надалі триває. Просимо усіх небайдужих приносити продукти харчування, засоби гігієни, гроші в Народний дім м. Сокаль.

Анатолій ВАСИЛИШИН,заступник голови райдержадміністрації.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.