АТО

Сокальчани вже відправили п’ять вантажних автомашин для земляків в зону АТО

На сході країни триває неоголошена війна, чоловіки з усієї України взяли в руки зброю і пішли захищати рідну землю. В Луганській та Донецькій областях несуть службу і військовослужбовці з Сокальського району. Ми як можемо, так їм і допомагаємо.

У Сокалі по вулиці Чайковського, 42, у приміщенні колишньої котельні, триває збір продуктів харчування, грошей, засобів гігієни, одягу для наших земляків, які нині перебувають в зоні АТО. Уже відправили п'ять вантажних автомашин на схід України.

Значну допомогу надають небайдужі сокальчани, які щодня приносять найнеобхідніше  продукти, овочі, закрутки, сигарети, консерви, крупи, воду, шкарпетки, білизну. Активно до збору долучилися жителі Тартаківської сільської ради, с. Копитів, ТЦ "Максимум", магазини "Прогрес", "Будівельний центр", ТзОВ "Дукат", ПП "Летро", ПП "Ніка", ДП "Датський текстиль", приватний підприємець Олександр Барвінко. Одні надали продукти харчування, засоби гігієни, інші  гроші, за які волонтери купували медикаменти, пальне для машин, фрукти. Також за зібрані гроші купували запчастини до військової техніки, їх передавали нашим хлопцям. А ще добродії Олег Козак та Віталій Замрій заспонсорували дві морозильні камери, які уже теж відвезли в зону АТО для потреб військових.

Продукти у пункті збору збирають і сортують волонтери Борис Ахмадєєв, Ярослав Лагода, Михайло Турішин, Олег Чепіль, вони також звозять зібрані товари з сіл у Сокаль.

Ігор Кукла, Володимир Мікуланінець, Василь Підкіпняк, Віталій Мікуланінець, Андрій Бабух вже п'ять разів доставляли зібрані речі, продукти на схід, в зону АТО. На щасливу дорогу і швидке повернення додому водіїв благословив отець Володимир Жарський.

Командир 3го батальйону територіальної оборони Андрій Кушнір від імені усіх військовослужбовців написав сокальчанам подяку за багаторазову допомогу, пожертви для військових: "Ми, особовий склад 3го батальйону територіальної оборони в особі командира батальйону, одержали у якості гуманітарної допомоги від ГО "Народне слово" питну воду, форму, одяг, продукти харчування. Ми висловлюємо подяку нашим побратимам, які незважаючи на скрутний час, знаходять можливість нам допомогти. Гуманітарний конвой підтверджує вашу прихильність до ідеї практичної допомоги армії".

Дякую всім сокальчанам за те, що ділитесь, хто чим може. Збір триває, просимо усіх небайдужих і надалі допомагати нашим землякам.

Володимир МІКУЛАНІНЕЦЬ
голова громадської організації "Народне слово".

65811023

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.