АТО

Сокальщина прощалася із загиблим в авіакатастрофі курсантом Віталієм Вільховим. 30 вересня в Сокальському районі оголошено Днем жалоби

Прикордонники попрощалися із загиблим в авіакатастрофі курсантом Віталієм Вільховим

Військовослужбовці Кінологічного навчального центру зустріли та провели в останню путь побратима та земляка, курсанта Віталія Вільхового, який загинув авіакатастрофі військового літака АН-26 поблизу міста Чугуєва Харківської області.

Також жителі Великих Мостів з лампадками та свічами в руках зустріли тіло загиблого 20 – річного Віталія Вільхового із Соснівки.

Трагедія сталася увечері 25 вересня на Харківщині. При заході на посадку в аеропорту міста Чугуєва розбився літак Ан-26 Повітряних сил Збройних сил України. Крім екіпажу, на борту перебували курсанти Харківського національного університету Повітряних сил.

Щирі співчуття батькам, рідним та близьким…
Вічна пам’ять нашим хлопцям…
Назавжди в небі…

Віталій Вільховий народився 27 червня 2000 року в місті Соснівка Сокальського району. Закінчив військовий ліцей Героїв Крут у Львові. Після цього вступив у Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Вічна пам‘ять і царство небесне! Спочивай з миром, Сину України! Назавжди в небі.

У зв’язку зі смертю мешканця Сокальського району Віталія Вільхового, який загинув в наслідок авіакатастрофи АН-26 біля міста Чугуєва Харківської області, відповідно до розпорядження голови Сокальської райдержадміністрації, 30 вересня 2020 року в Сокальському районі оголошено Днем жалоби.

Просимо на знак скорботи за загиблим у День жалоби приспустити Державний прапор України із траурною стрічкою на адміністративних будівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності; відмінити проведення розважально-концертних заходів та спортивних змагань.

Світлини – Кінологічний центр, Великомостівська громада

Голос Сокальщини на GoogleNews